Osuszacze adsorpcyjne

Osuszacze adsorpcyjne Boge

Osuszacze adsorpcyjne Boge to urządzenia, które osuszają powietrze za pomocą adsorpcji. Producent Boge wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, wprowadził na rynek kilka modeli urządzeń, dlatego każdy może wybrać osuszacz dopasowany do indywidualnych potrzeb.

W szczególności ma zastosowanie w przemysłowych lub warsztatowych aplikacjach, które wymagają odpowiednio osuszonego sprężonego powietrza. W celu ustalenia szczegółów dotyczących działania i właściwości osuszaczy adsorpcyjnych Boge prosimy o nawiązanie kontaktu z naszymi przedstawicielami znajdującymi się w oddziałach w Koszalinie, Szczecinie, Gorzowie Wielkopolskim oraz Kostrzynie nad Odrą, gdzie nasi specjaliści chętnie udzielą wszystkich niezbędnych informacji.

Zalety osuszaczy adsorpcyjnych Boge

Osuszacze adsorpcyjne Boge wykorzystują adsorbenty, które są magazynowane w zbiorniku, przez który przechodzi sprzężone powietrze. Cząsteczki substancji są przyciągane przez cząsteczki adsorbentu.

Urządzenia bezbłędnie eliminują wilgoć z powietrza, co w przypadku sprężarek daje efekt do punktu rosy na poziomie ciśnienia nawet do -70 stopni Celsjusza. Dwie kolumny osuszaczy pozwalają na automatyczne osuszanie oraz regeneracje. W czasie kiedy następuje etap regeneracji, ciśnienie zostaje wyrównane do poziomu wartości ciśnienia atmosferycznego, a wilgoć zostaje oddana do otoczenia.

Nowoczesna technologia stosowana w urządzeniach Boge zapewnia satysfakcje i długą żywotność. Dbając o instalacje sprzężonego powietrza, możemy mieć pewność satysfakcji i efektywności.