Filtry do sprężarek

Filtry do sprężarek Boge

W naszej ofercie mogą Państwo nabyć oryginalne filtry do sprężarek Boge. Ich użycie zapewnia bezpieczeństwo i długotrwałe działanie..

Konstrukcja jest zaprojektowana w taki sposób, aby każdy znalazł zestaw dopasowany do indywidualnych potrzeb i preferencji systemowych instalacji sprzężonego powietrza. Działamy na terenie całego kraju, aby ułatwić Państwu dostęp do naszych produktów i informacji dotyczących ich właściwości zachęcamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami. Znajdą nas Państwo w siedzibie głównej zlokalizowanej w Wielkopolsce oraz w wielu oddziałach, między innymi w Koszalinie, Szczecinie, Gorzowie Wielkopolskim oraz Kostrzynie nad Odrą.

Zalety stosowania filtrów do sprężarek Boge

Filtry do sprężarek Boge mają szerokie zastosowanie. To najlepszy sposób na pozbycie się cząsteczek stałych, wody, aerozoli olejowych i oparów ze sprężonego powietrza nagromadzonego w instalacji.

Stosowane w celu przedłużenia żywotności sprzętu pneumatycznego oraz po to, by uzyskać jak najlepszej jakości sprzężonego powietrze pozbawione zanieczyszczeń. Filtry do sprężarek Boge są sklasyfikowane tak, by móc wybrać rodzaj dopasowany do indywidualnych potrzeb. Materiały użyte przy ich produkcji w żaden sposób nie wpływają na wydajność i ekonomiczność sprężarek, wręcz przeciwnie. Poprawiają ich prace i znacznie wydłużają żywotność. Jako autoryzowany przedstawiciel niemieckiego producenta Boge możemy Państwu zagwarantować nowoczesną technologię i najwyższą jakość.