Sprężarki śrubowe olejowe

Sprężarki śrubowe Boge i sprężarki śrubowe olejowe Boge

Sprężarki śrubowe Boge to energooszczędne i niezawodne urządzenia, których celem jest wytwarzanie sprzężonego powietrza. Ich parametry są dopasowane do indywidualnych potrzeb klienta.

Dzięki nowoczesnym technologiom sprężarki są elastyczne, a ich praca może być adaptowana do wymaganej wydajności. Takie rozwiązanie pozwala zoptymalizować koszty utrzymania sprzętu i generowaną energię. Sprężarki śrubowe olejowe Boge posiadają zdalne sterowanie oraz zintegrowane sterowanie chłodzeniem i osuszaczem. Producent Boge wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów, dostarczając metody cenione na rynku pneumatycznym.

Zastosowanie sprężarek śrubowych olejowych Boge

Sprężarki śrubowe olejowe Boge mają szerokie zastosowanie w zależności od wyboru parametrów, spełnią wymagania w zakresie przemysłu na halach produkcyjnych oraz z powodzeniem mogą być wykorzystywane w laboratoriach i warsztatach.

Poprzez użycie filtrów Boge urządzenie dostarczy dobrej jakości sprzężone powietrze, pozbawione drobnoustrojów. To jedne z najbardziej wydajnych urządzeń pneumatycznych może pracować przez całą dobę. Pracują niezwykle cicho i są wyposażone w inteligentny układ sterowania. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty. W celu uzyskania informacji dotyczących naszych urządzeń promy o kontakt. Specjaliści z naszej siedziby głównej, jak i filii zlokalizowanych na terenie Koszalina, Szczecina, Gorzowa Wielkopolskiego oraz Kostrzyna nad Odrą pozostają do Państwa dyspozycji.