Osuszacze ziębnicze

Osuszacze ziębnicze Boge

Osuszacze ziębnicze Boge to urządzenia służące do uzdatniania powietrza, które skutecznie eliminują parę wodą i wodę ze sprzężonego powietrza emitowanego przez sprężarkę. Kompresja powietrza zachodzi w naturalnych, ale jednocześnie zanieczyszczonych warunkach.

By zapewnić instalacji jak najlepsze warunki eksploatacji, producent Boge oferuje skuteczne odprowadzenie wody i substancji niekorzystnych. Osuszacze zapobiegają powstaniu korozji i zamarzaniu zewnętrznych przewodów, które narażają urządzenie na awarię. To jedne z najczęściej stosowanych urządzeń wspomagających instalacje sprzężonego powietrza.

Działanie osuszaczy ziębniczych Boge

Osuszacze ziębnicze Boge, to urządzenia niezwykle wydajne i energooszczędne, zapewniające niskie spadki ciśnienia. Chłodzenie następuje w obiegu z udziałem sprężarki i wymiennika ciepła. Osuszacze ziębnicze Boge wykorzystują do schładzania substancje ziębniczą w stanie gazowym.

Aktualnie produkowane osuszacze nie wykorzystują już gorącego gazu, co pozwala na oszczędność energii generowanej nawet do 40%. Zastosowane w ich produkcji czynniki chłodzące wykazują niewielki potencjał do generowana efektu cieplarnianego, dlatego są to rozwiązania całkowicie przyjazne dla środowiska. Zachęcamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami, którzy chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania dotyczące właściwości i sposobu działania urządzeń pneumatycznych.

Oddziały zlokalizowane na terenie Koszalina, Szczecina, Gorzowa Wielkopolskiego oraz Kostrzyna nad Odrą pozostają do Państwa dyspozycji.